Certifikace

Firma Global Business s.r.o.disponuje všemi potřebnými certifikáty a zkouškami pro výrobu elektrických rozvaděčů NN a ostatní nabízené činnosti.

Certifikace systému jakosti

Společnost Global Business je od 31. července 2007 držitelem certifikátu BS EN ISO 9001:2015  vztahující se na:Projektování, výroba a prodej elektrických zařízení a rozvaděčů. Předmětem certifikace je udržování a zlepšování systému managementu jakosti. Certifikát byl vydán firmou NQA England.

Certifikace výrobků

Dokladem o tom, že námi vyráběné výrobky jsou bezpečné a splňují  mezinárodně platné požadavky na elektrotechnické výrobky jsou certifikáty Elektrotechnického zkušebního ústavu. Tyto certifikáty dokladují, že námi vyráběné rozvaděče jsou ve shodě s příslušnými platnými normami ČSN EN.

Certifikace environmentálního systému

Společnost Global Business je od 31. července 2007 držitelem certifikátu BS EN ISO 14001:2015  vztahující se na: Projektování, výroba a prodej elektrických zařízení a rozvaděčů. Předmětem certifikace je udržování a zlepšování systému environmentálního managementu dle tohoto standardu. Certifikát byl vydán firmou NQA England.

Certifikace pro vývoz výrobků do celní unie Rusko, Bělorusko, Kazachstán

Společnost Global Business je  od 14.2.2014 držitelem certifikátu EAC umožnující vývoz námi vyrobených rozvaděčů NN  do států celní unie ( Rusko, Bělorusko, Kazachstán).